شرایط بازگرداندن کالا

– لطفاً قبل از هر اقدامی با
شماره: 01342183860
ویا
09121518876 محمدرضا طالبی
09124769417 سعید اسماعیلی
تماس بگیرید.
-لطفا از کالا و قسمت شکستگی آن عکس بگیرید و از طریق شبکه های اجتماعی به شماره‌های مذکور و یا از طریق ایمیل danayekhalagh@gmail.com ارسال نمایید.
– مرجوع کردن کالا فقط درصورتی که محصول خریداری شده معیوب یا شکستگی داشته باشد امکانپذیر می‌باشد.
– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود. و حتما از بسته بندی کالا از چند جهت عکس بگیرید و از طریق شبکه های اجتماعی به شماره‌های مذکور و یا از طریق ایمیل danayekhalagh@gmail.com ارسال نمایید.
-لطفا کالا را بعد از هماهنگی و ارسال عکس از طریق تیپاکس بصورت پس کرایه به آدرس:
گیلان ، جاده آستانه اشرفیه به کیاشهر ، پرکاپشت یاورزاده ، نرسیده به شهرک صنعتی ، کوچه بوستان یکم ، جنب منبع آب ، کد پستی: 4449154413 دانای خلاق
ارسال فرمایید.
-نکته مهم در صورتی که قبل از رفتن مامور تیپاکس متوجه شکستگی در محصول شدید میتوانید از همان طریق بسته را بازگردانید.
-در صورت استفاده از کد تخفیف در زمان خرید، از نظر قانونی کد تخفیف دوباره قابل استفاده نخواهد بود و در صورت بازگشت کالا تنها اصل پول پرداختی شما بازگردانده خواهد شد.
-بعد از تحویل کالا توسط دانای خلاق و تایید عیب و یا شکستگی محصول مبلغ ظرف مدت 24 ساعت به حساب شما واریز میگردد و بدیهی است در صورت سالم بودن کالا مجدد برای شما ارسال میگردد و تمام هزینه‌های ارسال به عهده خریدار میباشد.
-بعد از تحویل کالا توسط دانای خلاق و تایید عیب و یا شکستگی محصول شما میتوانید محصول دیگری و یا همان محصول را انتخاب فرمایید.
-شما برای مرجوع کردن کالا 7 روز فرصت دارید و پس از گذشتن این زمان امکان بازگرداندن کالا برای شما وجود ندارد.
-قدردان حضور و اعتماد شما هستیم